Crazy Deal
  • Accesorii retelistica &Conectica TP-LINK

Modul SFP WDM Bi-Directional, LC, TX:1550nm/RX:1310nm, single-mode, 10 Km

Crazy Deal
  • Accesorii retelistica &Conectica LogiLink

Cablu Logilink CPV003, retea FTP cat. 5e 305m, Alb

Top Favorite
  • Accesorii retelistica &Conectica LogiLink

Tester cablu de retea RJ-45/BNC, LogiLink WZ0011

Crazy Deal
  • Accesorii retelistica &Conectica LogiLink

Trusa scule retelistica, 4 piese, LogiLink WZ0012

Crazy Deal
  • Accesorii retelistica &Conectica LogiLink

Tester cablu de retea RJ-11/ RJ-45/ RJ-12, LogiLink WZ0010

Top Favorite
  • Accesorii retelistica &Conectica LogiLink

Tester cablu 5-in-1 (RJ-11, RJ-45, BNC, USB, IEEE1394) LogiLink WZ0014

Crazy Deal
  • Accesorii retelistica &Conectica Gembird

Tester cablu de retea RJ-45 UTP/STP si USB, Gembird NCT-2